Το παρόν φόρουμ είναι κλειστό και έχει μεταφερθεί σε νέα διεύθυνση.

Eπισκεφτείτε μας στο www.filoumenos.com/forum
Το παρόν φόρουμ είναι κλειστό και έχει μεταφερθεί σε νέα διεύθυνση.

Eπισκεφτείτε μας στο www.filoumenos.com/forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Το παρόν φόρουμ έχει κλείσει,επισκεφτείτε μας στην νέα διεύθυνση

http://filoumenos.com/forum

 

 "Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές"

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ODYSSEAS
Προηγμένο Μέλος
Προηγμένο Μέλος




"Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές"   "Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές" EmptyΚυρ Ιαν 04, 2009 5:46 pm


"Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές"




"Γεννηθηκα, επαιξα, μεγαλωσα, πιστεψα, εμαθα, ονειρευτηκα, σπουδασα, αγαπησα, ερωτευθηκα, ξεκινησα, δουλεψα, δημιουργησα, απογοητευτηκα, ταξιδεψα, αρρωστησα, κουραστηκα, επεσα, σηκωθηκα, βαρεθηκα, θυμωσα, ξυπνησα, ξεσπασα, καπνισα, μεθυσα, ξενερωσα, γλεντησα, πενθησα, πονεσα, εκλαψα, γελασα, θυμηθηκα, ξεχασα,αναγκαστηκα, ξαναξεκινησα, εγραψα, διεγραψα, ξαναγραψα, απολαυσα, γευτηκα, καταλαβα, ακουσα, ειπα, εκανα, τηρησα, εδωσα, πηρα, διαβασα, ηρθα, εφυγα, σεβαστηκα, παραφερθηκα, παρεξηγηθηκα, απαγορευσα, επετρεψα, ζηλεψα, μπηκα, βγηκα, αναζητησα, βρηκα, στεγνωσα, αδειασα, περιμενα, ακολουθησα, εμεινα, αλλαξα, εσβησα, ετρεξα, εφτασα, αγγιξα, πληγωθηκα…
Και φτανει ενα ctrl +alt+del για oλα τα παραπάνω; Ειμαι ανθρωπος, οχι μηχανημα, δεν δεχομαι εντολες. Οσο υπαρχω, μπορω!"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αλέξανδρος
Προηγμένο Μέλος
Προηγμένο Μέλος
Αλέξανδρος



"Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές"   "Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές" EmptyΠαρ Ιαν 09, 2009 4:34 pm

Ωραίο το κείμενο ....
Ευχαριστούμε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
"Είμαι άνθρωπος, όχι μηχάνημα, δεν δέχομαι εντολές"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τούρκος ηθοποιός "αποκαλύπτει" πόσους σκότωσε κατά την εισβολή του "Αττίλα" στην Κύπρο
» Τι σημαίνει ο όρος "Νέα Εποχή" ή "New Age";
» Δεν είμαι άπιστος, τα γονίδια φταίνε…
» Ανιχνεύθηκαν παγετώνες κάτω από το έδαφος του Άρη στην περιοχή "Ελλάς"
» Δόγματα και σχέδια της "Νέας Εποχής" - Τρόποι προώθησής τους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικές συζητήσεις :: Διαφορες συζητήσεις-
Μετάβαση σε: